Redruk Firma Reklamowa

kontakt

SIEDZIBA FIRMY

Firma Reklamowa Redruk
Marek Grzywa, Piotr Górnikiewicz

ul. Okrężna 8
33-100 Tarnów

tel. 14 626 24 21
fax 14 629 96 07

redruk@redruk.pl

ludzie tworzą firmę

Piotr Górnikiewicz
nr wew. 13
redruk@redruk.pl
tel. kom. 606 994 973
Marek Grzywa
nr wew. 14
marek@redruk.pl
tel. kom. 606 995 025
Piotr Góryjowski
nr wew. 16
piotr@redruk.pl
tel. kom. 604 157 428
Karolina Kumorek
nr wew. 15
karolina@redruk.pl
tel. kom. 784 960 412
Sylwia Nytko
nr wew. 10
sylwia@redruk.pl
tel. kom. 784 968 022
Bartosz Reczek
nr wew. 12
bartosz@redruk.pl
tel. kom. 784 968 022
Wojciech Grodowski
nr wew. 16
wojciech@redruk.pl

napisz do nas

Jeśli chcesz się z nami skontaktować, wypełnij poniższy formularz

Imię i nazwisko / Firma *:
E-mail*:
Telefon:
Zapytanie/Wiadomość*:


Pola oznaczone gwiazdką muszą być wypełnione.